پیام فرستادن
خانه

LAKER AUTOPARTS CO.,LIMITED نمایه شرکت

نمایه شرکت

LAKER AUTO PARTS CO., LIMITEDONE-STOP-SHOP است که قطعات و لوازم جانبی را برای کامیون های لیفتراک، وسایل نقلیه الکتریکی کم سرعت و تجهیزات جابجایی مواد کمکی ارائه می دهد.رابا محصولی با کارایی بالا تضمین شده با رقابتی ترین قیمت.

 

محصولات اصلی ما به شرح زیر است

 

درLAKER، ما متعهد به ارائه خدمات جامع و با کیفیت از قیمت اولیه تا تحویل محصول نهایی هستیم.

تعهد ما به خدمات، دانش، و در دسترس بودن محصول، ما را به فروشگاهی تک مرحله ای برای مشتریان و نیازهای تجاری آنها تبدیل کرده است.

 

همه محصولات مرتبط لیفتراک از بین سازندگان درجه یک با نام تجاری MYING و LAKER انتخاب می شوند که توسط تکنسین های ماهر در حالت آماده به کار برای هرگونه درخواست فنی آنلاین یا راه حل های پس از بازار پشتیبانی می شوند.

 

LAKERصمیمانه امیدوار است که بهترین انتخاب شما برای راه حل برق و تعمیر و نگهداری لیفتراک باشد!

 

ما خود را وقف غنی سازی کاتالوگ محصولات خود با محصولات نگهداری سازگارتر با محیط زیست برای تجهیزات جابجایی مواد در آینده نزدیک خواهیم کرد.

 

با توجه به فرصت و فضای کامل، تمام مزایای خود را به شما نشان می دهیم و اجازه می دهیم با هم بزرگ شویم.ما مطمئن هستیم که می توانیم یک رابطه تجاری طولانی مدت و دوستانه با شرکت محترم شما برقرار کنیم.

 

رابالابر خود را نیرو دهید
 
آینده ما را بالا ببرید
 
شما می توانید به
 
 
مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

LAKER با این هدف که در زمینه نگهداری ، مدیریت و کار باتری های لیفتراک چنگال متخصص باشد ، در سال 2009 با پشتیبانی از باتری TOP CLASS و تولید کننده شارژر ، که بزرگترین سازنده باتری کششی در چین هستند ، باتری اصلی OEM و تولید کننده شارژر تاسیس شد. لیفتراک های بزرگ محلی مانند Hangcha ، Heli ، Dalian ، Liugong ، Lonking و غیره

مجهز به متخصص و فنی فنی ویژه در زمینه بازاریابی بین المللی ، همه اعضای Laker متعهد هستند که محصولات رقابتی را به مشتریان محترم ما ارائه دهند و توصیه کنند. پس از سالها تلاش و پیشرفت ، به دلیل خدمات VIP مشتری و دانش صنعت ، Laker توسط شرکا و مشتریان ما بسیار مورد ارزیابی قرار می گیرد. ما شنونده خوبی برای مشتری ارزشمند خود هستیم تا بتوانیم تقاضا و خواسته آنها را بطور کامل درک کنیم ، بنابراین ما قطعات یدکی و لوازم جانبی تعمیر و نگهداری لیفتراک مانند دستگاه پرس تایر ، حوضچه هیدرولیک حوضچه و سکوی کار هوایی را در سال 2012 اضافه می کنیم.

طی 8 سال توسعه ، محصولات خود را به بازارهای جهانی مانند آسیا (کره ، ویتنام ، اندونزی ، میانمار و غیره) ، آمریکای جنوبی (برزیل ، مکزیک ، شیلی ، آرژانتین و غیره) ، آمریکای شمالی (کانادا ، آمریکا و سایر کشورها) معرفی و صادر می کنیم. ) ، خاورمیانه و آفریقا.

ما خود را اختصاص خواهیم داد تا در آینده ای نزدیک کاتالوگ محصولات خود را با محصولات تعمیر و نگهداری بیشتر برای محیط زیست برای تجهیزات دستکاری مواد غنی سازی کنیم.

برای داشتن فرصت و فضای کامل ، همه مزایای خود را به شما نشان می دهیم و اجازه می دادیم که در کنار هم رشد کنیم. ما مطمئن هستیم که می توانیم روابط تجاری طولانی مدت و دوستانه ای را با شرکت محترم شما برقرار کنیم.

video
<-Video Images->
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

اقیانوسیه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

توزیع کننده / عمده

عامل

وارد کننده

صادر کننده

شرکت تجاری

فروشنده

دیگر

مارک های : من ، LAKER

تعداد کارمندان : 150~200

فروش سالانه : 1000000-2000000

سال تاسیس : 2009

صادرات کامپیوتر : 90% - 100%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

چین LAKER AUTOPARTS CO.,LIMITED گواهینامه ها چین LAKER AUTOPARTS CO.,LIMITED گواهینامه ها چین LAKER AUTOPARTS CO.,LIMITED گواهینامه ها چین LAKER AUTOPARTS CO.,LIMITED گواهینامه ها