خانه

LAKER AUTOPARTS CO.,LIMITED نمایه شرکت

نمایه شرکت

LAKER AUTO PARTS CO.، LIMITED یک فروشگاه ONE-STOP-SHOP است که قطعات و لوازم جانبی را برای لیفتراک ، وسایل نقلیه برقی با سرعت کم و تجهیزات انتقال مواد کمکی با محصول با کارایی بالا و با رقابتی ترین قیمت ارائه می دهد.

محصولات اصلی ما به شرح زیر است:

در LAKER ، ما به ارائه خدمات جامع و با کیفیت از نقل قول اولیه تا تحویل محصول نهایی اختصاص داده ایم.

تعهد ما به خدمات ، دانش و در دسترس بودن محصول ما را به یک فروشگاه یک فروشگاه برای مشتریان و نیازهای تجاری آنها تبدیل کرده است.

کلیه محصولات مرتبط با Forklift در اصل از تولید کنندگان کلاس برتر تحت نام تجاری MYING و LAKER انتخاب شده اند که توسط تکنسین های ماهر آماده به کار برای هرگونه درخواست فنی در خط یا راه حل پس از بازار پشتیبانی می شوند.

LAKER صمیمانه امیدوارم که بهترین انتخاب شما برای راه حل قدرت و نگهداری Forklift باشد!

ما خود را اختصاص خواهیم داد تا در آینده ای نزدیک کاتالوگ محصولات خود را با محصولات تعمیر و نگهداری بیشتر برای محیط زیست برای تجهیزات دستکاری مواد غنی سازی کنیم.

برای داشتن فرصت و فضای کامل ، همه مزایای خود را به شما نشان می دهیم و اجازه می دادیم که در کنار هم رشد کنیم. ما مطمئن هستیم که می توانیم روابط تجاری طولانی مدت و دوستانه ای با شرکت محترم شما برقرار کنیم.

آسانسور خود را روشن کنید
آینده خود را بلند کنید
شما می توانید بستگی دارد
مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

LAKER با این هدف که در زمینه نگهداری ، مدیریت و کار باتری های لیفتراک چنگال متخصص باشد ، در سال 2009 با پشتیبانی از باتری TOP CLASS و تولید کننده شارژر ، که بزرگترین سازنده باتری کششی در چین هستند ، باتری اصلی OEM و تولید کننده شارژر تاسیس شد. لیفتراک های بزرگ محلی مانند Hangcha ، Heli ، Dalian ، Liugong ، Lonking و غیره

مجهز به متخصص و فنی فنی ویژه در زمینه بازاریابی بین المللی ، همه اعضای Laker متعهد هستند که محصولات رقابتی را به مشتریان محترم ما ارائه دهند و توصیه کنند. پس از سالها تلاش و پیشرفت ، به دلیل خدمات VIP مشتری و دانش صنعت ، Laker توسط شرکا و مشتریان ما بسیار مورد ارزیابی قرار می گیرد. ما شنونده خوبی برای مشتری ارزشمند خود هستیم تا بتوانیم تقاضا و خواسته آنها را بطور کامل درک کنیم ، بنابراین ما قطعات یدکی و لوازم جانبی تعمیر و نگهداری لیفتراک مانند دستگاه پرس تایر ، حوضچه هیدرولیک حوضچه و سکوی کار هوایی را در سال 2012 اضافه می کنیم.

طی 8 سال توسعه ، محصولات خود را به بازارهای جهانی مانند آسیا (کره ، ویتنام ، اندونزی ، میانمار و غیره) ، آمریکای جنوبی (برزیل ، مکزیک ، شیلی ، آرژانتین و غیره) ، آمریکای شمالی (کانادا ، آمریکا و سایر کشورها) معرفی و صادر می کنیم. ) ، خاورمیانه و آفریقا.

ما خود را اختصاص خواهیم داد تا در آینده ای نزدیک کاتالوگ محصولات خود را با محصولات تعمیر و نگهداری بیشتر برای محیط زیست برای تجهیزات دستکاری مواد غنی سازی کنیم.

برای داشتن فرصت و فضای کامل ، همه مزایای خود را به شما نشان می دهیم و اجازه می دادیم که در کنار هم رشد کنیم. ما مطمئن هستیم که می توانیم روابط تجاری طولانی مدت و دوستانه ای را با شرکت محترم شما برقرار کنیم.

video
<-Video Images->
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

اقیانوسیه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

توزیع کننده / عمده

عامل

وارد کننده

صادر کننده

شرکت تجاری

فروشنده

دیگر

مارک های : من ، LAKER

تعداد کارمندان : 150~200

فروش سالانه : 1000000-2000000

سال تاسیس : 2009

صادرات کامپیوتر : 90% - 100%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

چین LAKER AUTOPARTS CO.,LIMITED گواهینامه ها چین LAKER AUTOPARTS CO.,LIMITED گواهینامه ها چین LAKER AUTOPARTS CO.,LIMITED گواهینامه ها چین LAKER AUTOPARTS CO.,LIMITED گواهینامه ها